Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w obszarze kampanii oraz komunikacji w videomarketingu. Aktualnie to najgorętszy trend pojawiający się w internecie. Koszty tworzenia filmów wizerunkowych oraz spotów reklamowych znacznie zmalały w ostatnich latach, coraz większy zaś rozwój technologii i świadomości klienta wymusza przekazywanie najistotniejszych treści w jak najszybszy i atrakcyjny sposób. Idealnym rozwiązaniem jest więc wykorzystanie obrazu filmowego, który w szybki i atrakcyjny sposób przekaże najistotniejsze informacje Państwa klientom. Filmy wizerunkowe szczególną popularnością cieszą się na portalach społecznościowych oraz coraz częściej na stronach internetowych. Koszty takiego filmu są uzależnione od wymagań, jednak z całą pewnością są dostępne dla każdej firmy dbającej o swój wizerunek w internecie.

W ramach naszej współpracy możemy zapewnić Państwu przygotowanie scenariusza filmowego, planu zdjęciowego, zdjęć oraz usługi profesjonalnego motnażu. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt video-fotograficzny oraz najlepsze oprogramowanie. W efekcie otrzymują Państwo profesjonalny obraz swojej firmy, który w jasny sposób komunikuje klientowi czym Państwa firma się zajmuje i co może zaoferować. Stworzony materiał wykorzystujemy głównie do prezentacji na stronie internetowej oraz do promocji w portalach społecznościowych.

W ofercie znajdziecie Państwo:

  • - Produkcja filmów wizerunkowych
  • - Spoty reklamowe
  • - Video na potrzeby internetu
  • - Videoreportarze z pokazów oraz eventów
  • - Montaż i obróbka materiałów video

Realizacje

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi realizacjami z kategorii filmów wizerunkowych.

Film Wizerunkowy dla firmy SPS POLSKA

Film Wizerunkowy dla firmy BIOMASA PARTNER GROUP

Film Wizerunkowy dla firmy KOMINKI FEDORCZUK

Film Wizerunkowy dla fundacja SPOT.

Film Wizerunkowy dla DESIGNeM - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Film Wizerunkowy dla restauracji DOZO SUSHI BAR

Film Wizerunkowy dla SYLWIA BUDA - KREOWANIE WIZERUNKU

VIDEORELACJA z wydarzenia Poznań Startup Weekend 2016

Portfolio

Najlepszą formą promocji są nasi zadowoleni klienci. Mieliśmy już okazję pracować z wieloma firmami. Wiemy, że tak naprawdę, to właśnie pomysły biznesowe naszych klientów są najważniejsze. My dodajemy od siebie naszą kreatywność i doświadczenie. Takie połączenie gwarantuje sukces.

Zobacz więcej realizacji