Porozmawiajmy!

Łukasz Wójcik

CEO Painthouse

Tel.: +48 791 929 667

Wyślij wiadomość

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w obszarze kampanii oraz komunikacji w videomarketingu. Aktualnie to najgorętszy trend pojawiający się w internecie. Koszty tworzenia filmów wizerunkowych oraz spotów reklamowych znacznie zmalały w ostatnich latach, coraz większy zaś rozwój technologii i świadomości klienta wymusza przekazywanie najistotniejszych treści w jak najszybszy i atrakcyjny sposób. Idealnym rozwiązaniem jest więc wykorzystanie obrazu filmowego, który w szybki i atrakcyjny sposób przekaże najistotniejsze informacje Państwa klientom. Filmy wizerunkowe szczególną popularnością cieszą się na portalach społecznościowych oraz coraz częściej na stronach internetowych. Koszty takiego filmu są uzależnione od wymagań, jednak z całą pewnością są dostępne dla każdej firmy dbającej o swój wizerunek w internecie.

W ramach naszej współpracy możemy zapewnić Państwu przygotowanie scenariusza filmowego, planu zdjęciowego, zdjęć oraz usługi profesjonalnego motnażu. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt video-fotograficzny oraz najlepsze oprogramowanie. W efekcie otrzymują Państwo profesjonalny obraz swojej firmy, który w jasny sposób komunikuje klientowi czym Państwa firma się zajmuje i co może zaoferować. Stworzony materiał wykorzystujemy głównie do prezentacji na stronie internetowej oraz do promocji w portalach społecznościowych.

W ofercie znajdziecie Państwo:

  • - Produkcja filmów wizerunkowych
  • - Spoty reklamowe
  • - Video na potrzeby internetu
  • - Videoreportarze z pokazów oraz eventów
  • - Montaż i obróbka materiałów video

Realizacje

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi realizacjami z kategorii filmów wizerunkowych.

Film Wizerunkowy dla firmy SPS POLSKA

Film Wizerunkowy dla firmy BIOMASA PARTNER GROUP

Film Wizerunkowy dla firmy KOMINKI FEDORCZUK

Film Wizerunkowy dla DESIGNeM - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Film Wizerunkowy dla restauracji DOZO SUSHI BAR

Film Wizerunkowy dla SYLWIA BUDA - KREOWANIE WIZERUNKU

VIDEORELACJA z wydarzenia Poznań Startup Weekend 2016

Portfolio

Najlepszą formą promocji są nasi zadowoleni klienci. Mieliśmy już okazję pracować z wieloma firmami. Wiemy, że tak naprawdę, to właśnie pomysły biznesowe naszych klientów są najważniejsze. My dodajemy od siebie naszą kreatywność i doświadczenie. Takie połączenie gwarantuje sukces.

Zobacz więcej realizacji