MAREK JAKUBOWSKI

Marek Jakubowski - strona perkusisty i kompozytora jazzowego. Przedstawia jego profil twórczy, zawiera również do odsłuchania próbkę jego muzyki. Jest to jeden z przyjemniejszych projektów jakie mieliśmy okazję zrealizować.

Zdjęcia wizerunkowe

Do stworzenia projektu wykorzystaliśmy profejsonalne zdjęcia wykonane podczas sesji zdjęciowej w studiu nagraniowym. Zdjęcia dostarczył klient, dzięki czemu projekt wygląda oryginalnie i profesjonalnie. Uchwycone na zdjęciach emocje członków zespołu z całą pewnością tworzą ten projekt wyjątkowym i oryginalnym.

Projekt graficzny

Podczas tworzenia projektu graficznego staraliśmy się jak najdokładniej wykorzystać powierzone nam materiały zdjęciowe. Staraliśmy się też oddać ich niepowtarzalny klimat.

Materiał filmowy z nagrań zespołu

Od początku budowania naszego nowego wizerunku jednym z najważniejszych elementów oraz wyzwań był film wizerunkowy. Komunikat wideo jest najprostrzym i najprzyjemniejszym sposobem na przedstawienie swojej działalności. Gorąco zachęcamy do zrealizowania własnego materiału!

Podsumowanie

Kompleksowe przygotowanie strony internetowej dla Marka Jakubowskiego pozwoliło nam w bardzo przyjemny sposób zagłębić się w jego twórczość. Projektem tym podkreślamy jak ważna dla wizerunku jest inwestycja w zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Zobacz stronę na żywo