Painthouse Studio Kreatywne

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją naszej nowej strony internetowej. Włożyliśmy w nasz projekt wiele serca oraz całą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy studiem kreatywnym zaś nasza strona to nasza wizytówka. Dlatego została zaprojektowana i przemyślana w konkretnym celu. Jest naszym oczkiem w głowie.

Zdjęcia wizerunkowe

Przed rozpoczęciem projekotwania nowej strony zorganizowaliśmy sesję fotograficzną. Staraliśmy się aby nasz wizerunek pokazał nasz profesjonalizm oraz kreatywność. Profesjonane zdjęcia są bardzo ważne. Muszą zostać zaplnowane a potem odpowiednio wykorzystane.

Projekt graficzny

Projekt graficzny naszej nowej strony internetowej powstawał przez blisko dwa tygodnie. W efekcie otrzymaliśmy ponad dziesięć dokładnych ekranów graficznych. Równolegle z projektem graficznym prowadziliśmy też prace programistyczne.

Film wizerunkowy

Od początku budowania naszego nowego wizerunku jednym z najważniejszych elementów oraz wyzwań był film wizerunkowy. Komunikat wideo jest najprostrzym i najprzyjemniejszym sposobem na przedstawienie swojej działalności. Gorąco zachęcamy do zrealizowania własnego materiału!

Podsumowanie

Dzięki stworzeniu nowoczesnego wizerunku naszego studia możemy pochwalić się zwiększeniem zainteresowania wśród nowych oraz obecnych klientów. W dzisiejszych czasach dbanie o wizerunek to podstawowa zasada prowadzenia biznesu.

Zobacz stronę na żywo