SARSPED

Firma SARSPED swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Nasza współpraca polegała na stworzeniu kompleksowej usługi budowy wizerunku i strony internetowej.

Zdjęcia wizerunkowe

Nasz Klient współpracuje z nami od ponad dwóch lat. W tym czasie zdążyliśmy zrealizować dwie sesje fotograficzne, które skupiliśmy na zaprezentowaniu zespołu tworzącego firmę.

Projekt graficzny

Projekt graficzny został wykonany zgodnie z wytycznymi naszego Klienta. Jest to bardzo ważny element projektowania strony internetowej. Naszym zadaniem jest bowiem dostarczyć projekt spełniający wszystkie oczekiwania Klientów oraz użytkowników strony.

Identyfikacja Wizualna

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania projektu logotypu i określenia identyfikacji wizualnej.

Podsumowanie

Prace nad nową odsłoną serwisu internetowego www.explory.pl trwały ponad dwa miesiące. W tym czasie dla naszego klienta, przygtowaliśmy projekt UX/UI, dokładną specyfikację funkcjonalności serwisu, kompletny projekt graficzny oraz wykonaliśmy prace programistyczne. Wszystko to zaaowocowało przyjaznym i nowoczesnym serwisem, który mamy nadzieję spełni oczekiwania każdego odwiedzającego.

Zobacz stronę na żywo