SAWA Centrum Tkanin Obiciowych

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją strony internetowej dla jednej z największych hurtowni tkanin obiciowych w Polsce. SAWA SAWICCY to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem. W ramach naszej współpracy skupiliśmy się na jak najlepszej prezentacji bogatej oferty oraz na poprawie wizerunku firmy w internecie.

Zdjęcia wizerunkowe

Do realizacji projektu wykorzystaliśmy zdjęcia z bogatej bazy zdjęć partnerów firmy SAWA. Wybraliśmy najlepsze zdjęcia gotowych produktów a także zdjęcia samych tkanin. Całość tworząca spójną kompozycje sprawia, że nowy wizerunek firmy jest przejrzysty i profesjonalny.

Projekt graficzny

Kompleksowo przygotowany projekt graficzny zawierał ponad 16 widoków ekranów dokładnie odwzorywujących nową stronę internetową firmy „SAWA”. Ten etap pracy nad stroną umożliwia klientowi zobaczyć wygląd strony jeszcze przed rozpoczęciem prac programistycznych.

Prezentacja video

Zobacz materiał, który przygotowaliśmy dla naszego klienta w celu prezentacji strony internetowej.

Podsumowanie

Nowa strona internetowa firmy "SAWA" Centrum Tkanin Obiciowych zyskała nową odsłonę. Praca nad tą realizacją trwała blisko miesiąc. W realizacji przede wszystkim udało się przedstawić ofertę w nowoczesny i komfortowy do przeglądania sposób. Firma zyskała nowy atrakcyjny wygląd i z całą pewnością pokazała swoim klientom, że zależ im na ich komforcie.

Zobacz stronę na żywo