POZNAŃSKI SZLAK LEGEND DLA DZIECI

Dla projektu "Poznański Szlak Legend Dla Dzieci" przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową. Projekt zrealizowany został przez Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT.

Ilustracje graficzne

Naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej, która będzie spójna z całym projektem realizowanym przez Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT. Projekt zbudowany był między innymi z poznańskich legend, które zdobiły ilustrowane postacie narysowane przez Joannę Bartosik.

Projekt graficzny

Pracę nad projektem graficznym strony internetowej rozpoczęliśmy od stworzenia makiety funkcjonalnej. Dalszym etapem było zaprojektowanie wszystkich elementów budujących stronę internetową oraz spójne dostosowanie stylu graficznego do dostarczonych ilustracji. Na uwagę zasługuję fakt, że strona została zaprojektowana w taki sposób aby spełniała wszystkie wymogi dostępności strony internetowej WCAG 2.0.

Podsumowanie

Praca nad stroną internetową Poznańskiego Szlaku Legend przyniosła nam wiele satysfakcji. Był to bardzo złożony projekt, w którym mieliśmy okazję współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi, którzy zostali zaproszeni do współpracy przez Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT.

Zobacz stronę na żywo