TESLA WYNAJEM

Zapraszamy do elektryzującej podróży samochodem marki Tesla. Jest to możliwe dzięki inicjatywie naszego klienta, który oferuje zapoznanie się z tym wyjątkowym w pełni elektrycznym samochodem oraz oczywiście dzięki responsywnej stronie internetowej jaką mieliśmy okazję przygotować.

Zdjęcia wizerunkowe

Do stworzenia projektu graficznego wykorzystaliśmy w pełni profejsonalne zdjęcia, które dostarczył nam klient. Wyjątkowy design i luksusowy wygląd Tesli prezentuje się wspaniale. Zdjęcia zostały wykorzystane w każdym elemencie projektu naszej realizacji.

Projekt graficzny

Projekt graficzny został przygotowany w trzech różnych rozdzielczościach. Głównym założeniem wizerunku strony internetowej był nowoczesny wygląd, przejrzystość oraz atrakcyjność przedstawienia wszystkich informacji mających na celu zapoznanie się z marką samochodu Tesla.

Podsumowanie

Dzięki profesjonalnym materiałom fotograficznym udało nam się stworzyć wyjątkową stronę wizerunkową, która wygląda bardzo atrakcyjnie na każdym urządzeniu. Indywidualny projekt graficzny i przejrzysta, nowoczesna szata graficzna strony z całą pewnością powinna zadowolić wszystkich odwiedzających.

Zobacz stronę na żywo