DESIGNeM

DESIGNeM „M” jak mieszkanie - to realizacja, z której jesteśmy bardzo dumni. Wyjątkowe podejście do projektu i kreatywna atmosfera sprawiła, że podczas pracy z naszym klientem daliśmy z siebie wszystko! Efektem jest nowoczesna i atrakcyjna strona wizerunkowa projektantki wnętrz - Martyny Liszewskiej-Gorzewskiej.

Zdjęcia wizerunkowe

Prace nad tym projektem rozpoczeliśmy od dokładnych ustaleń i profesjonalnej sesji wizerunkowej. Zdjęcia, oraz materiały video zaplanowaliśmy pod kątem nowej strony internetowej naszej klientki. Wszystko w jednej spójnej i profesjonalnej intonacji.

Projekt graficzny

Po zakończeniu prac koncepcyjnych oraz po zrealizowaniu sesji zdjęciowej, nasz kreatywny zespół zabrał się za projekt graficzny strony internetowej. Chcieliśmy uzyskać nowoczesny wygląd inspirowany aktualnymi trendami, który z powodzeniem wyróżni się na tle konkurencji.

Film wizerunkowy

Wspólnie z naszym klientem postawiliśmy na realizację materiału video będącego najatrakcyjniejszą formą przekazu. Film wizerunkowy idealnie wkomponował się w nasz projekt . Profesjonalnie i atrakcyjnie buduje nową markę na rynku projektowania wnętrz.

Podsumowanie

Jesteśmy dumni, że mogliśmy zrealizować ten projekt. Klientka od początku dała nam do zrozumienia, że liczy się dla niej atrakcyjny oraz wyrózniający sie wizerunek w internecie. Uwielbiamy pracę nad takimi realizacjami!

Zobacz stronę na żywo