Portfolio

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi realizacjami. W każdej z nich postaraliśmy się opisać w jaki sposób pracowaliśmy nad wizerunkiem naszych klientów oraz jakimi narzędziami posługiwaliśmy się do osiągnięcia założonego celu.

  • Strony internetowe
  • Filmy wizerunkowe
  • Videorelacje
  • Fotografia
  • Materiały wizerunkowe

E(x)plory

Największa w Polsce inicjatywa wpierająca utalentowaną młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promująca ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej.

Zobacz

SAWA

Centrum Tkanin Obiciowych "SAWA" powierzyło nam przygotowanie nowoczesnego portalu internetowego, umożliwiającego atrakcyjne przedstawienie największej w Polsce oferty tkanin obiciowych.

Zobacz

Sylwia Buda

Profesjonalny wizerunek dla Sylwii to jej sposób na życie oraz realizowanie pasji zawodowych. Cieszymy się, że to właśnie nam Sylwia powierzyła swój wizerunek w internecie.

Zobacz

Eimprezy.pl

Aktualnie pracujemy nad dużym portalem poświęconym organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Więcej informacji już wkrótce!

Zobacz

Dozo Sushi Bar

Dozo Sushi Bar to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi.

Zobacz

Interlux

Zbudowaliśmy responsywną stronę internetową dla firmy sprzątającej z warszawy.

Zobacz

Painthouse

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją naszej nowej strony internetowej. Włożyliśmy w nasz projekt wiele serca oraz całą widzę i doświadczenie.

Zobacz

Marek Jakubowski

Marek Jakubowski - strona perkusisty i kompozytora jazzowego. Przedstawia jego profil twórczy, zawiera również do odsłuchania próbkę jego muzyki.

Zobacz

DESIGNeM

Nowoczesna i atrakcyjna realizacja dla naszej klientki zajmującej się projektowaniem wnętrz. Projekt, którym lubimy się chwalić!

Zobacz

Tesla Wynajem

Zapraszamy do luksusowej, magicznej i elektryzującej podróży Teslą.

Zobacz

DESIGNeM

Martyna Gorzewska-Liszewska, uzdolniona projektantka wnętrz zaprasza do współpracy.

Zobacz

DOZO SUSHI BAR

Restauracja Sushi od kuchni. Atrakcyjny spot podczas, którego nie sposób oprzeć się pokusie przyrządzanych potraw.

Zobacz

SYLWIA BUDA

Sylwia zajmuje się profesjonalnym kreowaniem wizerunku. Nagrlaliśmy film wizerunkowy, który w profesjonalny i ciepły sposób prezentuje najlepsze cechy tej wyjątkowej stylistki.

Zobacz

YORK

Zobaczcie jak prezentuje się nowoczesna fabryka firmy York. Film wizeurnkowy przedstawia proces produkcji artykułów, które znajdziemy w każdym z naszych domów.

Zobacz

SAILING MACHINE

Stylowe, wygodne ubrania oraz wysoka jakość oferowanych produktów dla każdego pasjonata żeglarstwa.

Zobacz

Poznan Startup Weekend 2016

Zobaczcie videorlacje z wyjątkowego wydarzenia jakim jest coroczny Poznan Startup Weekend. Wspaniali uczestnicy, mentorzy oraz partnerzy wydarzenia.

Zobacz

Mieloch Motocykle

Videorelacja z imprezy firmowej zorganizowanej dla pracowników i klientów poznańskiego sklepu z częściami motocyklowymi.

Zobacz

Piknik Allegro

Videorelacja z pikniku Allegro. Wyjątkowego wydarzenia podczas, którego pracownicy allegro bawili się wraz ze swoimi rodzinami.

Zobacz

GARDENIA 2016

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z Międzynardowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, które odbyły się w 2016 roku w Poznaniu.

Zobacz

FORUM BRANŻY OGRODNICZEJ 2016

Zobaczcie jak prezentowała się 6 edycja najważniejszej konferencji biznesowej skierowanej do przedsiębiorców sektora ogrodniczego, handlu i dystrybucji.

Zobacz

Fabryczka Naleśników

Fabryczka naleśników to miejsce w którym przypomnisz sobie o przepysznych naleśnikach z dzieciństwa podanych w Japońskim Stylu.

Zobacz

Fedorczuk Kominki

Firma Pana Przemysława Fedorczuka z powodzeniem dba o ciepło i przytulną atmosferę w domach poznaniaków już od ponad 10 lat.

Zobacz

Sylwia Buda

Sesja fotograficzna ukazująca i budująca wizerunek Sylwii Budy zajmującej się profesjonalnym kreowaniem wizerunku.

Zobacz

Designem

Sesja fotograficzna stworzona na potrzeby zbudowania wizerunku naszej klientki, która zajmuje się projektowaniem wnętrz.

Zobacz

Dozo Sushi Bar

Z apratem w restuaracji Dozo Sushi Bar bywamy bardzo często. Niesamowite potrawy przyrządzane przez Sushi Masterów aż proszą się o profesjonalne sesje zdjęciowe.

Zobacz

Sarsped Logistics

Na potrzeby realizacji strony internetowej odwiedziliśmy z aparatem zespół firmy Sarsped podczas zwykłego dnia pracy.

Zobacz

PAN-DYWANIK.PL

Dzięki stałej współpracy z firmą INTERLUX mogliśmy przygotować materiały wizerunkowe dla nowego projektu poświęconego praniu i czyszczeniu dywanów.

Zobacz

INTERLUX

W ramach wspólpracy z firmą INTERLUX zadbaliśmy o całościowy wizerunek firmy. Przygotowaliśmy kompletny pakiet firmowy oraz materiały reklamowe.

Zobacz

Dozo Sushi Bar

Z restauracją Dozo Sushi Bar współpracujemy kompleksowo, wynikiem naszej współpracy są również materiały wizerunkowe przygotwane do druku.

Zobacz

Energy Family

Dla naszego klienta, prowadzącego sklep interentowy przygotowaliśmy materiały reklamowe, które wykorzystywane są podczas targów i spotkań handlowych.

Zobacz

FUX FOOD WROCŁAWSKA

Jako kreatywne studio nie boimy się żadnych wyzwań. Przygotowaliśmy kompleksową identyfikację wizualną lokalu gastronomicznego w centrum Poznania.

Zobacz