Portfolio

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi realizacjami. W każdej z nich postaraliśmy się opisać w jaki sposób pracowaliśmy nad wizerunkiem naszych klientów oraz jakimi narzędziami posługiwaliśmy się do osiągnięcia założonego celu.

BIOMASA PARTNER GROUP

Wiodący producent i preferowany dostawca certyfikowanego pelletu drzewnego powierzył nam kompleksowe działania w zakresie budowy wizerunku w internecie oraz stworzenie sklepu internetowego.

Case Study

WEB VIP

Agencja reklamy internetowej WEBVIP powierzyła nam kompleksowe działania w zakresie stworzenia nowego wizerunku w internecie.

Case Study

SPS POLSKA

Dla naszego Klienta - Grupy SPS Polska przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową z katalogiem wózków widłowych. Zadbaliśmy również o sesję fotograficzną i film wizerunkowy.

Case Study

BILSKA STUDIO

Dla naszej Klientki zajmującej się projektowaniem wnętrz wykonaliśmy sesję fotograficzną, zaprojektowaliśmy nowoczesne logo oraz stworzyliśmy atrakcyjną stronę internetową.

Case Study

SZLAK LEGEND

Dla projektu "Poznański Szlak Legend Dla Dzieci" przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową. Projekt zrealizowany został przez Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT.

Case Study

E(x)plory

Największa w Polsce inicjatywa wpierająca utalentowaną młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promująca ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej powierzyła nam stworzenie nowoczesnej strony internetowej.

Case Study

FEDORCZUK KOMINKI

Firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie budowy kominków, powierzyła nam przygotowanie nowej strony internetowej, a także kompleksowej identyfikacji wizualnej.

Case Study

Sylwia Buda

Profesjonalny wizerunek dla Sylwii to jej sposób na życie oraz realizowanie pasji zawodowych. Cieszymy się, że to właśnie nam Sylwia powierzyła swój wizerunek w internecie.

Case Study

DOZO SUSHI BAR

Dozo Sushi Bar to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi. Dla naszego Klienta przygotowaliśmy kompleksową usługę identyfikacji wizualnej w internecie.

Case Study

INTERLUX

Zbudowaliśmy responsywną stronę internetową dla firmy sprzątającej z warszawy.

Case Study

SARSPED

Firma SARSPED swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Nasza współpraca polegała na stworzeniu kompleksowej usługi budowy wizerunku i strony internetowej.

Case Study

E-IMPREZY

Pracujemy nad dużym portalem poświęconym organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Więcej informacji już wkrótce!

Case Study

DESIGNeM

Nowoczesna i atrakcyjna realizacja dla naszej klientki zajmującej się projektowaniem wnętrz. Projekt, którym lubimy się chwalić!

Case Study

Tesla Wynajem

Zapraszamy do luksusowej, magicznej i elektryzującej podróży Teslą.

Case Study

MAREK JAKUBOWSKI TRIO

Marek Jakubowski - strona perkusisty i kompozytora jazzowego. Przedstawia jego profil twórczy, zawiera również do odsłuchania próbkę jego muzyki.

Case Study

MARIETTA MAKEUP STUDIO

Nasza Klientka zajmuje się profesjonalnym makijażem na najwyższym poziomie. My zadbaliśmy o najwyższy poziom wizerunku Marietty i jej studia w internecie.

Case Study

W POSZUKIWANIU SIEBIE

Profesjonalny zespół terapeutów wspomaga w poszukiwaniu swojej drogi do szczęścia i satysfakcji. Cieszymy się, że mogliśmy zadbać o identyfikację wizualną oraz stronę internetową naszego Klienta.

Case Study

PHPERS SUMMIT

Największa, corocznie organizowana konferencja dla programistów PHP powierzyła nam kompleksową obsługę graficzną i przygotowanie strony internetowej wydarzenia.

Case Study

AUTO SERWIS PACZKOWO

Nowoczesny warsztat samochodowy wyposażony w specjalistyczne narzędzia i maszyny powierzył nam swój wizerunek w internecie. Wykonaliśmy sesję wizerunkową oraz nowoczesną stronę internetową.

Case Study