FEDORCZUK KOMINKI POZNAŃ

Miło nam pochwalić się naszą kompleksową realizacją dla poznańskiej firmy oferującej usługi budowy kominków w Państwa domach. Fedorczuk Kominki dbają o ciepło i oszczędność w domach poznaniaków już od ponad dziecięciu lat. Jesteśmy dumni, że to właśnie nam przypadała możliwość stworzenia nowej, wyjątkowej strony internetowej, a także stworzenia całkowitej idetyfikacji wizualnej firmy Pana Przemysława Fedorczuka.

Zdjęcia wizerunkowe

W naszej realizacji udało nam się zorganizować bardzo atrakcyjną sesję wizerunkową, podczas której stworzyliśmy bardzo dobrej jakości materiał wizerunkowy, który w pełni wykorzystaliśmy do zbudowania nowej strony internetowej.

Projekt graficzny

Po wykonaniu prac związanych z identyfikacją wizualną dla naszego klienta, a także po obrobieniu materiałów wizerunkowych z sesji fotograficznej przystapiliśmy do wykonania projektu graficznego nowej strony internetowej. Projekt zbudowany został z ponad 16 dokładnie zaprojektowanych ekranów graficznych.

Film wizerunkowy

Aby jeszcze bardziej wzmocnić profesjonalny wizerunek naszego klienta postanowiliśmy przygotować film wizerunkowy. Zadbaliśmy o najwyższej jakości obraz, oświetlenie, scenariusz i montaż materiału video.

Podsumowanie

Realizacja dla KOMINKI FEDORCZUK to bardzo rozbudowany projekt, w którego skład wchodziły kompleksowe prace nad budową wizerunku naszego klienta. Dzięki tej realizacji zdobyliśmy kolejne wartościowe doświadczenia, które przybliżają nas do jeszcze bardziej atrakcyjnych realizacji.

Zobacz stronę na żywo