Sylwia Buda | Kreowanie wizerunku

Profesjonalny wizerunek dla Sylwii to jej sposób na życie oraz realizowanie pasji zawodowych. Cieszymy się, że to właśnie nam Sylwia powierzyła swój wizerunek w internecie. W ramach naszej współpracy zadbaliśmy o stronę internetową oraz profejsonalną sesję wizerunkową.

Zdjęcia wizerunkowe

Na potrzeby tego projektu stworzyliśmy obszerną sesję zdjęciową. Zdjęcia oraz materiał video idealnie wkomponowały się w identyfikację wizualną Sylwii jako profesjonalnej stylistki. Zdjęcia zostały wykonane w ekskluzywnym butiku „Golden Square” oraz w studio fotograficznym.

Projekt graficzny

Projekt graficzny powstał w oparciu o stworzoną również przez nas identyfikację wizualną oraz oczywiście wykonaną sesję zdjęciową. Podstawą dla projektu graficznego były przygotowane wcześniej makiety funkcjonalne oraz dokładne ustalenia z klientką.

Film wizerunkowy

Aby podkreślić profesjonalny wizerunek Sylwii oraz wzmocnić komunikację z klientami - przygotowaliśmy film wizerunkowy, który w ciepły i niezobowiązujący sposób zachęca do współpracy.

Podsumowanie

Bardzo cieszymy się ze współpracy z Panią Sylwią. Ten projekt nauczył nas wielu ciekawych i nowych rzeczy. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że profesjonalna i dobrze przygotowana sesja zdjęciowa oraz spójna identyfikacja wizualna to podstawa dla wizerunku naszych klientów.

Zobacz stronę na żywo