SPS POLSKA

Dla naszego Klienta - Grupy SPS Polska przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową z katalogiem wózków widłowych. Zadbaliśmy również o sesję fotograficzną i film wizerunkowy.

Zdjęcia wizerunkowe

Nasz Klient chciał pokazać potencjał oraz wielkość firmy. W tym celu wspólnie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie jednodniowej sesji wizerunkowej z wykorzystaniem dwóch operatorów kamery oraz operatora drona. Efekty sesji wizerunkowej przerosły wszelkie oczekiwania. W efekcie otrzymaliśmy bardzo atrakcyjny materiał wizerunkowy, który posłużył w realizacji dalszych prac.

Projekt graficzny

Nową stronę SPS Polska zaprojektowaliśmy od podstaw zaczynając od makiety funkcjonalnej serwisu. Następnym krokiem była organizacja sesji wizerunkowej. Po zakończeniu postprodukcji materiału zdjęciowego i filmowego rozpoczęliśmy pracę nad projektem graficznym. Nasz Klient na każdym etapie mógł zgłaszać swoje uwagi oraz sugestie mające wpływ na końcowy efekt.

Film wizerunkowy

W ostatniej części naszych prac skupiliśmy się na montażu filmu wizerunkowego, który również skupia się na prezentacji wielkości firmy oraz jej możliwościach.

Podsumowanie

SPS Polska to kolejna firma, która zaufała nam w kwestii budowania wizerunku w internecie. Jako studio kreatywne pragniemy tworzyć realizacje, które wykraczają poza przyjęte standardy. Z całą pewnością ten projekt jest jedną z najlepszych próbek możliwości naszego zespołu.

Zobacz stronę na żywo