WEBVIP

Agencja reklamy internetowej WEBVIP powierzyła nam kompleksowe działania w zakresie stworzenia nowego wizerunku w internecie. Nasze zadanie polegało na stworzeniu nowej identyfikacji wizualnej, zaprojektowaniu nowego logotypu, stworzeniu nowoczesnej strony internetowej w oparciu o sesję wizerunkową.

Sesja wizerunkowa

Jak w większości naszych realizacji, bardzo dużo uwagi przywiązujemy do zaplanowania i zrealizowania sesji wizerunkowej. Materiał zdjęciowy, który powstaje podczas sesji jest najlepszą formą wyróżnienia się spośród konkurencji.

Projekt graficzny

Projekt graficzny nowej strony internetowej WEBVIP powstał w oparciu o wcześniej zaprojektowaną identyfikację wizualną, makietę UX oraz sesję wizerunkową. Taki proces tworzenia strony internetowej zapewnia kontrolę i realny obraz efektu końcowego na każdym etapie tworzenia realizacji.

Film wizerunkowy

Właścicielom Agencji Reklamy Internetowej WEBVIP zależało na jak najlepszej formie komunikacji z nowymi, potencjalnymi Klientami. W tym celu udało nam się wspólnie stworzyć film wizerunkowy, w którym można bliżej poznać pracę i zespół firmy.

Podsumowanie

Praca z WEBVIP była bardzo ciekawą realizacją dla naszego zespołu. Mogliśmy wykorzystać wszystkie nasze umiejętności i stworzyć stronę, która przyciąga uwagę i zainteresowanie.

Zobacz stronę na żywo