Dozo Sushi Bar

Dozo Sushi Bar to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi. Miło nam zaprezentować responsywną stronę internetową oraz sesję wizerunkową jaką stworzyliśmy dla tej wyjątkowej restauracji.

Zdjęcia wizerunkowe

Pyszne i pięknie podane potrawy zasługują na równie profesjonalną oprawę wizerunkową. W tym celu zorganizowaliśmy sesję zdjęciową wszystkich potraw oraz sesję wizerunkową lokalu. Zdjęcia zostały wykorzystane w menu restauracji, na stronie internetowej oraz do promocji na portalu Facebook.

Projekt graficzny

Strona internetowa restauracji Dozo Sushi Bar to ponad dwanaście ekranów zaprojektowanych graficznie od podstaw. Podczas projektowania graficznego ogromną rolę wykonały zdjęcia, logotyp oraz wygląd samego lokalu.

Film wizerunkowy

Podczas dnia zdjęciowego przygotowaliśmy także materiał do krótkiego filmu prezentującego restaurację Dozo Sushi Bar w całej jej okazałości. Zachęcamy do obejrzenia materiału oraz oczywiście do skosztowania pysznych potraw w samej restauracji.

Podsumowanie

Praca przy projekcie Dozo Sushi Bar była czystą przyjemnością. Podczas blisko miesięcznej współpracy stworzyliśmy w pełni profejsonalny wizerunek restauracji w internecie. Wspaniałe potrawy zostały utrwalone na zdjęciach oraz filmie wizerunkowym. Ogromna popularność podpoznańskiej restauracji mówi sama za siebie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy się do tego przyczynić.

Zobacz stronę na żywo